Więzy krwi
powrót do forum 1 sezonu

Interesujący

ocenił(a) serial na 8

Wysoki poziom aktorski i kamera. Dobry przykład do dyskusji na temat: eutanazja i to w kraju do niedawna tak katolicko konserwatywnym.

ocenił(a) serial na 7
tymoteush

Post zdradzający zakończenie filmu (eutanazja) powinien być oznaczony jako SPOILER

ocenił(a) serial na 9
pkb_pl

to w ogóle nie jest serial o eutanazji. Polski tytuł jest wręcz bardzo sugerujący.

ocenił(a) serial na 7
bunders

Cyt. za Wikipedia: "Eutanazja (od gr. εὐθανασία, euthanasia – dobra śmierć) – powodowane współczuciem pozbawienie życia osoby nieuleczalnie chorej i cierpiącej, na żądanie jej lub jej najbliższej rodzin

ocenił(a) serial na 9
pkb_pl

lol, gratuluję umiejętności copy paste. To nie jest serial o eutanazji, eutanazja jest tylko pretekstem.

ocenił(a) serial na 7
bunders

Podałem źródło, więc złośliwość kompletnie od czapy.
A widocznie każde z nas oglądało inny film. Osnową tego, który ja widziałem są niejasne okoliczności śmierci matki głównej bohaterki. Podejrzewa ona ojca, lekarza o morderstwo - i tu właśnie pojawia się problem, czy eutanazja jest morderstwem, czy dopełnieniem miłości do drugiego człowieka. Mój film był o eutanazji. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
pkb_pl

Może jakbyś nie przezywał tak eutanazji, to byś dostrzegł o czym jest ten serial. Chyba że to normalne, że dzieci podejrzewają swoich ojców o morderstwa. Ps. w drugiej serii nie ma eutanazji, a serial jest wciąż o tej samej rodzinie

ocenił(a) serial na 7
bunders

Oj! Rzeczywiście! Film jest o podejrzliwości dzieci wobec rodziców. Touché. Dziękuję za wyjaśnienie i pozdrawiam ponownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones