Lipowo. Zmowa milczenia (2023)
Lipowo. Zmowa milczenia: Sezon 1 Lipowo. Zmowa milczenia sezon 1, odcinek 1

odcinek 1

42m
5,7 283
oceny
5,7 10 1 283
Lipowo. Zmowa milczenia
powrót do forum s1e1

groteska horror?

ocenił(a) serial na 1

co to jest? co to za paskudna konewencja ,że niby horror czy groteska... Twarze kręcone z bliska,z dołu. budowanie atmosfery jakby Weronika przy yła na inną planetę. Nie da się oglądać tej formy
,kt całkowicie przeinacza atmosferę książki,wspaniałą przecież,obyczajowo kryminalną. Pozmieniano wątki,historie,nie wiadomo po co. Dla mnie porażka
Nie będę dalej oglądać

Magdalena_Wasil

No właśnie, jestem zafascynowana całą serią książek Lipowa i bardzo się cieszyłam na ten serial, ale po Twoim wpisie i słabej ocenie na filmwebie sama już nie wiem....

ocenił(a) serial na 1
majka1706

Majka doznasz szoku,że można Lipowo tak schrzanić. Taki potencjał zmarnować,taką obsadę genialną.,takie wątki i zrobić nudę w formie kiepskiego horroru . Za głowę się ciągle trzymam...

ocenił(a) serial na 2
Magdalena_Wasil

ja nie jestem w stanie przejść żadnego polskiego serialu. Naprawdę się dziwię, że aż tak bardzo i niezmiennie są one okropne. Najgorszy zawsze jest scenariusz. Nie chodzi nawet o konstrukcję fabularną, chociaż nie jest ona wybitna, ale o sztuczne dialogi, które są tak nienaturalne, że dziw, iż to ekranizacja książki, a więc dialog wydaje się nie być tak wielkim wyzwaniem. Także głupio oceniać po jednym odcinku, więc nie oceniam i odpuszczam resztę.

Magdalena_Wasil

Ja tez najpierw przeczytalam ksiazki i jak obejrzalam pierwszy odcinek to z negatywnego wrazenia zaniemowilam. Aktorska gra do kitu, fabula do dwoch kitow - szkoda oczu na taki chlam ....

Magdalena_Wasil

Dokładnie, jakość tragiczna. Gorszej jakości dawno nie widziałam.

Magdalena_Wasil

TY JESTEŚ GNOJOWNIKIEM USZY TO TEŻ JEST ŚMIESZNY KOLEŚ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones