Lipowo. Zmowa milczenia (2023)
Lipowo. Zmowa milczenia: Sezon 1 Lipowo. Zmowa milczenia sezon 1, odcinek 1

odcinek 1

42m
5,7 283
oceny
5,7 10 1 283
Lipowo. Zmowa milczenia
powrót do forum s1e1

Jeśli ktoś nie czytał książek pani Puzyńskiej i liczy na udany serial sam w sobie, to może być różnie, ale jeszcze za wcześnie na ferowanie wyroków - zobaczymy.
Z kolei, jeśli czytelnicy liczyli na wierne, albo chociaż mocno zbliżone przedstawienie historii z *Motylka" na małym ekranie, to wygląda na to, że twórcy serialu postanowili zebrać wszystkie wykreowane tam postacie i poukładać ich losy na nowo. Plus zmienili charakter głównej bohaterki. Szkoda tych decyzji, bo pierwsze książki mają swój klimat i odpowiedni balans między kryminałem, a obyczajówką. Kolejne odcinki pokażą, co będzie wynikiem tych zmian.

ocenił(a) serial na 2
mietek_szczesniak

No nie wiem… ja akurat nie czytałam książki więc do serialu podeszłam z ,,czystą kartą”. Bez porównań, bez oczekiwań, zero presji). Finał jest taki że oceniam serial mega słabo. Kwalifikuje się to jednych z najgorszych jakie miałam nieprzyjemność zobaczyć a to już coś …

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones