PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807795}
5,4 10 613
ocen
5,4 10 1 10613
Kobiety mafii
powrót do forum serialu Kobiety mafii

Myślałem, że akcji z biletami z pierwszego odcinka nic nie przebije, ale myliłem się :)

Jeden z bohaterów zabija konkurenta po czym przekazuje broń chłopcu na posyłki, by ten się jej pozbył (jakby sam nie mógł tego zrobić), ale pech chciał, że prowadząc samochód, gapi się w telefon i dochodzi do wypadku. Na miejscu zjawia się policja i znajduje broń. Jak nie trudno się domyślić idzie na współpracę i sprzedaje cały temat przez co trzon grupy wraz z szefem drżą o jutro. W konsekwencji strzelec idzie siedzieć, a reszta myśli co robić dalej. Postanawiają w spektakularny sposób pozbyć się kobiety kapusia, a potem jego samego strzelając do niego z dachu jednego z budynków, gdy ten podchodzi do okna w więziennej celi (tak jakby nie dało się zrobić tego w subtelniejszy sposób)...Nie dość, że pomagier wiedział kto był celem to trzon grupy obciążył się kolejnymi niepotrzebnymi i zbyt głośnymi akcjami...Zero myślenia i wszystko pozostawione przypadkowi...Ech, szkoda gadać. Pomagier wiedzący kto, kogo, jak...Brak słów. Gdzie ten realizm? Można było napisać to sensownie, ale komuś ewidentnie się nie chciało, bo człowiek dochodzi do wniosku, że na mieście nie rządzi grupa, a czysty przypadek.

Razi ilość wulgaryzmów. Normalne słowa służą jako przecinki przez co wychodzi z tego kompletna parodia. Sensownie rzucony bluzg ma sens i potrafi podkreślić emocje danego bohatera, ale tutaj mamy do czynienia z beznamiętnym czytaniem z kartki i rzucaniem bluzgami dla samego rzucania.

Na kolejne odcinki szkoda czasu.

ocenił(a) serial na 4
PanKracjusz

To pozbycie się kobiety kapusia było aż nad zbyt spektakularne :-D Że niby od wpieprzenia czegoś (szkło czy coś?) do baku samochód nagle miałby wystrzelić fikołka do góry? No błagam... Zaleciało Hollywood z przełomu lat 70/80 gdzie byle stłuczka powodowała eksplozje ;-)
Słabe to. Szczególnie szkoda, że cała historia jest ciekawa, na pewno nie jest takim shitem jak Botoks, ale niestety wszystko przedstawione zwyczajnie kiepsko i naiwnie.

hbk06_qbas

Spektakularne i w sumie niepotrzebne, bo czemu miało służyć? Przecież mieli w planach skasować kapusia, a na śmierci jego dupy kompletnie nic nie zyskali, więc po co to zrobili? Chyba tylko dla tej przeszarżowanej sceny. Hehe.

ocenił(a) serial na 4
PanKracjusz

Dokładnie. Identycznie jak z karambolem, który wywołała Siekiera (w serialu na dziś dzień jeszcze nie było). Samochody (bez kierowców i pasażerów) latały, jak ten autobus na moście w Terminator Genisys. Po co? Na co? Tylko dla efekciarstwa? A gdzie ten mityczny realizm, z którego słynął Vegeta? :D Pytanie retoryczne ;-)

hbk06_qbas

No i jeszcze ciekawą sprawą jest to w jaki sposób się ulotniła po tym karambolu :)
Realizm to czas przeszły, a szkoda, bo Vegeta ma duży budżet i dobre warunki ku temu, by stworzyć ciekawy film z prawdziwego zdarzenia, który byłby dobry i wspominany po latach. Zamiast tego woli robić kit i sprzedawać bajer o najprawdziwszej i prawdziwej prawdzie.

PanKracjusz

Chyba chodziło o to, że ona jechała pod areszt pokrzyczeć przez okno, gdyby dojechała to druga by nie pokrzyczała za nią

PanKracjusz

Obejrzałam trzeci odcinek SPOJLER i aż serce się kraja, myślałam ze Żywy kocha Siekerę ale jednak ją zdradził....i to w zasadzie tyle co przykuło moją uwagę

ocenił(a) serial na 8
Qdom

No tak chyba nie do końca było to ukazane ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones