Piotr Rogucki

7,5
10 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Rogucki

Jak ktoś mówi o nim, że jest grafomanem, lub nie umie pisać, to zwyczajnie nie zna się na słowach, o poezji nie mówiąc. To nie są zwykłe teksty, do Roguca trza przysiąść z wiedzą i wrażliwością i zrozumieć. Amen.

Toolbar

No cóż,jakby to Roguc powiedział: "Metafory, metafory,
To taka sztuka zestawiania słów.
Nie mieścisz człowiek krowy w głowie?
No to daruj sobie i już!" ;)

Toolbar

Dokładnie! A ci, którzy nie rozumieją geniuszu jego tekstów tracą coś absolutnie fantastycznego! :)

Toolbar

o tak Piotrek to mistrz nad mistrzami w kwestii sztuki,a w szczególności jeżeli chodzi o poezję i przekaz

Toolbar

Zgadzam się ze wszystkimi. Może się nie znam według niektórych, ale wolę taką ''grafomanię'' niż bardzo ambitne teksty popowych wokalistek.

silvia_slonce16

Mistrz tekstów? Czyli stawiasz go na równi np z Ciechowskim ? Xd

Toolbar

Wcześniej nie byłem przekonany do zespołu, ale od tygodnia zacząłem go słuchać i przyswajać płyty Comy. I tak - teksty bardzo dobre. Potwierdzam!

Toolbar

"Gdy pomyślałem ze mnie zechcesz
to polubiłem cię na fejsie
ale myliłem się na
i wiem ze mnie nie chcesz"

W pamiętniku trzynastolatki można znaleźć podobną poezję. Żałosna maniera, pretensjonalne teksty, żenujący wąs.

pnasilowski

Nie ma to jak wyjąć pierwszą zwrotkę z kontekstu i oceniać. Jeśli masz problem z interpretacją piosenki i nie wiesz dlaczego jest napisana w takiej manierze, to zapisz się do jakiegoś kółka literackiego, może ram ci pomogą zrozumieć.

Moodster

Myślisz, że nie rozumiem tych słów? Wręcz przeciwnie - rozumiem, a ponadto uważam ich autora za pretensjonalnego grafomana. Pierwszą płytę zespołu nawet kupiłem. Później zmądrzałem.

pnasilowski

XD ale jesteś dzbanen.

claire199

Cóż za dojrzała opinia. Gratuluję umiejętności uargumentowania swojego głosu w polemice.

Toolbar

W niedorzeczności naszych ciał
W zaprzepaszczonej ciszy serc
Doczekaliśmy wrzasku dnia
Taki wstyd zdarza się tylko raz.


O co w tym chodzi ? To są tylko słowa do rymu (niewyszukanego zresztą)


Już Gawliński w 90 latach robił tajemnicze teksty ale ja mu wierzyłem, było to wiarygodne artystycznie (Eroll, Nic zamieszkują demony, Armia Armageddon)

A Rogucki ? Czasem mu coś wyjdzie, np świetne druga zwrotka Losu cebula ale ogólnie no trochę grafomanem jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones