Olaf Lubaszenko

Olaf Sergiusz Linde-Lubaszenko

7,3
25 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olaf Lubaszenko

Olaf jest dla mnie wzorem prawdziwego mężczyzny. Niezwykle inteligentny, nieprzeciętnie zdolny, dojrzały i męski. Najbardziej ujmuje mnie właśnie tą dojrzałością, dystansem do samego siebie i poczuciem humoru. Mogłabym go słuchać godzinami... Niecierpliwie czekam na kolejne dokonania, które, mam nadzieję, tylko potwierdzą jego klasę.
-Ola

ola_aa

olciu zgadam sie z toba w zupełnosci.. ogólnie to nie chodzi tutaj kim jest tylko jaki jest.. zrobił naprawde fajne filmy.. no o to kego poczucie humorku..
w ciągu kilku lat trzeba przyznac ze zmienił sie., swoja droga nie wiedziałam ze lubi (a napwewno kiedys lubił) sobie wypic.. czy z tego wyszedł? nie wiem.. ale mysle ze tak.. Kuba Wojewódzki zrobił z niego pijaczyne(ze lezał na przystanku i takie inne sobie Wojewódzki wymyslił) oczwiscie Olaf nie mógł nic innego zrobic jak pozartowac razem z nim, ale mysle ze problem z tym nałogiem był dla niego bardzo wazny.. ja mam nadzije ze ODLEGŁY.. :) pozdrawiam fanów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones