PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5333}
6,3 123 739
ocen
6,3 10 1 123739
4,6 16
ocen krytyków
E=mc²
powrót do forum filmu E=mc²

może z 2 śmieszne teksty. Mam wrażenie, że chcieli powtórzyć sukces Chłopaki nie płaczą, ale zapomnieli, że oprócz tej samej obsady liczy się jeszcze fabuła

kilogramowy

popieram, szajs jakich mało. tylko czekałem aż się skończy

ocenił(a) film na 8
Drager

I co ? skończył się ?

Kruchy_4

na szczęscie tak

ocenił(a) film na 8
Drager

Strach myslec ile dales Kac Wawie skoro e=mc2 zasluguje na 2 ;)

ocenił(a) film na 1
netmaniak_1984

Kac Wawa jest akurat lepsza od e-mc2, ma z 3-4 głupie sceny, ale mniej słodko-obrzydzeniowato się kończy i jest więcej jaj, no i Zbrojewicza jest więcej. W e... nie pamiętam sceny, która by mnie jakoś ostro rozśmieszyła, w kacu było ich z 5-6. ? Oczywiście to kwestia gustu ale Kac Wawa jest niedoceniana, za to bardziej oddaje realizm, a ten film jest znowu przeceniany. Poprzednie filmy Olafa były lepsze

ocenił(a) film na 3
Marek32

Wiadomo, tyle, ze na mc2 nikt nie zorganizował takiego cyrku i żałosnej nagonki jak to miało miejsce w przypadku kaca

ocenił(a) film na 1
kilogramowy

Dla mnie ta heca z Kacem to była porażka nie filmu, tylko tych cwaniaczków, którzy ją wywołali udając, ze troszczą się o polskie kino...

Drager

Ja też!

alert_fur_Cobra

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

ocenił(a) film na 3
Drager

Widzę, że mieliśmy tak samo, a najgorsze było to, że od początku wiadomo było jaki będzie koniec...

Drager

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

ocenił(a) film na 6
kilogramowy

Bo Chłopaki nie płaczą,to nie byli przewidywalni :D ?

RAC_79

Tam akurat fabuła była "dodatkiem" do gagów,a i tak nie była tak banalna, a w mc wiadomo było, że sie zakochają, że się obroni itp....

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Oj nie, tam była zupełnie inna, bardziej zakręcona historia

kilogramowy

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

kilogramowy

Mieciu w 4 odcinku Masochisty zaznaczył że Olaf Lubaszenko współpracował z Mikołajem Korzyńskim którzy stworzyli dwie świetne komedie Chłopaki nie płaczą i Poranek kojota ,po sukcesie wcześnie wspomnianych filmów przestał współpracować z Korzyńskim i zaczął współpracę z innymi scenarzystami i efektem wyszło E=mc² który był dość kiepski, obejrzyjcie sami od 00:41 https://www.youtube.com/watch?v=zQ6vXzelmTk

ocenił(a) film na 1
konradadam18

Dokładnie

ocenił(a) film na 3
konradadam18

Słuszna uwaga, szkoda, że Korzyński jakoś tak zniknął

ocenił(a) film na 1
kilogramowy

W seriale poszedł, ale już bez takich fajerwerków

kilogramowy

Zgadzam się, parę średnich gagów i sztampa, ot co

ocenił(a) film na 3
Beer_boy

sama prawda

ocenił(a) film na 3
kilogramowy

Ale Polakom niewiele do szczęścia potrzeba czego wyrazem jest średnia na FW.

ocenił(a) film na 3
armarange

No to prawda, czasem mnie te oceny naprawdę dziwią...

ocenił(a) film na 3
kilogramowy

........ a nie przerażają ? Jeżeli taki słabo wyreżyserowany i napisany chłam bawi...to jest to straszne

ocenił(a) film na 3
armarange

Straszne to jest podejście ludzi, którzy w tamtym czasie nie widzieli Kaca a wypisywali wielkie elaboraty jaki to jest straszliwy film - zgodzisz się ze mną? Wpadałbyś w wielką histerię nad filmem którego nie widziałeś? O czym to może świadczyć? Kac nie był jakąś genialna komedią, chwilami jest trochę głupkowaty, ale spokojnie się go ogląda (zwłaszcza jak ma się więcej niż 3 dychy, a najwięcej hejtowali go niestety... gimnazjaliści), ma sporo fajnych momentów i tekstów i nie widzę powodów, żeby z takiego zwykłego filmu robić taaaaki wielki problem, jak to miało miejsce. A w c=mc2 niestety od razu wszystko było wiadomo, humor był zbyt wymuszony i dlatego mnie to nie ruszyło w ogóle

ocenił(a) film na 3
kilogramowy

Zgadzam się z większością słów .. ale z jednym jednak nie zgodzę ... z oceną Kac Wawy albowiem zadałem sobie trud obejrzenia tego filmu i mnie również zniesmaczył a mam grubo ponad 30 .

ocenił(a) film na 3
armarange

Wiesz, na dychę na pewno nie zasługuje, ale tak szczerze - co tam było niesmacznego, czego nie widzieliśmy w innych filmach??? Jak porównam z jakimś American Pie czy Tedem, to było w nich dużo więcej prostackiego humoru, a takich cyrków w mediach nie widziałem, i dlatego mi to nie pasuje - reguły powinny być takie same dla wszystkich

ocenił(a) film na 3
kilogramowy

Reguły są takie same. Nie chodzi o niesmaczność Kac Wawy a o rezyserię i scenariusz plus grę aktorską. Dla zdecydowanej większości jest to dno. To film w zasadzie bez fabuły. Nawet E=mc2 ma jakąś fabułę , ręce i nogi - koślawe ale ma.

ocenił(a) film na 3
armarange

ale żadnej nagonki nie było, nikt nie pisał, ze to upadek polskiego kina. I masz rację, c=mc2 ma średnią ponad 6 i jak słusznie stwierdziłeś niestety wielu ubawił... no ale co zrobić, w naszych czasach wielu ludzi nie wyraża swojego zdania, tylko papuguje to, co przeczytali bądź usłyszeli w mediach czy od innych i wydaje im się, że powinni być ubawieni, takie to dziwne czasy

ocenił(a) film na 3
kilogramowy

Może jest nieco inaczej..może rzeczywiście całą rzeszę ludzi ubawił bez papugowania. Zwyczajnie niewiele im potrzeba do szczęścia.

ocenił(a) film na 3
armarange

A to całkiem możliwe niestety:)

kilogramowy

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones